Available apartments from Tunia Fastighetsförvaltning AB

21 available rentals • Sorted by lowest rent

Sveavägen 22 B
4 123 SEK/mo
Sveavägen 22 B
1 room • 32 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Sveavägen 24 A
4 338 SEK/mo
Sveavägen 24 A
1 room • 36 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Östra Storgatan 17 C
4 697 SEK/mo
Östra Storgatan 17 C
1 room • 31 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Vasavägen 31 C
5 028 SEK/mo
Vasavägen 31 C
1 room • 35 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Ringvägen 23 B
5 488 SEK/mo
Ringvägen 23 B
1 room • 36 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Vasavägen 31 A
5 698 SEK/mo
Vasavägen 31 A
1 room • 41 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Ringvägen 46 A
5 793 SEK/mo
Ringvägen 46 A
1 room • 37 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Östra Kyrkogatan 17 C
6 416 SEK/mo
Östra Kyrkogatan 17 C
1 room • 28 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Rademachergatan 21
7 232 SEK/mo
Rademachergatan 21
1 room • 47 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Ringvägen 20
7 782 SEK/mo
Ringvägen 20
2 room • 55 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Ringvägen 23 B
7 889 SEK/mo
Ringvägen 23 B
2 room • 54 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Jernberghsgatan 26 B
9 230 SEK/mo
Jernberghsgatan 26 B
3 room • 81 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Östra Kyrkogatan 17 C
9 436 SEK/mo
Östra Kyrkogatan 17 C
2 room • 49 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Balcony Pets OK
Ringvägen 20
9 442 SEK/mo
Ringvägen 20
3 room • 71 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Ringvägen 13
9 839 SEK/mo
Ringvägen 13
2 room • 72 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Östra Kyrkogatan 17 C
10 242 SEK/mo
Östra Kyrkogatan 17 C
2 room • 57 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Balcony Pets OK
Östra Bergsgatan 17
11 862 SEK/mo
Östra Bergsgatan 17
4 room • 105 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Balcony Pets OK
Östra Bergsgatan 15
11 890 SEK/mo
Östra Bergsgatan 15
4 room • 106 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Balcony Pets OK
Östra Storgatan 13 C
12 145 SEK/mo
Östra Storgatan 13 C
4 room • 104 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Balcony Pets OK
Östra Storgatan 25 C
12 343 SEK/mo
Östra Storgatan 25 C
4 room • 100 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Pets OK
Rademachergatan 21
13 197 SEK/mo
Rademachergatan 21
3 room • 99 m²
Tunia Fastighetsförvaltning AB
Elevator Pets OK

Can't find what you're looking for? Search among all 17 376 available rentals.

Search rentals →

Rents, turnover and history for Tunia Fastighetsförvaltning AB

Privat
Annonser totalt
55
sedan mars 2026
Lediga just nu
29
publicerade annonser
Kommuner
2
med annonser
Snitt-tid till uthyrning
35 dagar
från publicering

Snitthyror per rumstyp

1 rok 5 423 kr/mån
148 kr/m² · 11 annonser
2 rok 8 205 kr/mån
147 kr/m² · 8 annonser
3 rok 10 277 kr/mån
121 kr/m² · 7 annonser
4+ rok 12 056 kr/mån
117 kr/m² · 6 annonser

Stadsdelar och orter med flest annonser

Nyköping 33 annonser
Eskilstuna 22 annonser

Vanligaste gator

Sveavägen · Eskilstuna 12 annonser
Ringvägen · Nyköping 9 annonser
Östra Bergsgatan · Nyköping 8 annonser
Östra Storgatan · Nyköping 7 annonser
Östra Kyrkogatan · Nyköping 5 annonser
Rademachergatan · Eskilstuna 5 annonser
Jernberghsgatan · Eskilstuna 3 annonser
Vasavägen · Eskilstuna 2 annonser

Publicerade annonser per månad

Totalt 55 annonser sedan mars 2026.

maj 2026 10 nya · hittills
april 2026 4 nya
mars 2026 41 nya

Källa: aggregerad annonsdata från sokbostad.se sedan mars 2025. Snitthyror baseras på publicerade annonser, inte slutförda kontrakt.