Available apartments from Skogsudden Fastigheter AB

22 available rentals • Sorted by lowest rent

Uttermarksgatan 1D
3 628 SEK/mo
Uttermarksgatan 1D
1 room • 31 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Pets OK
Östra Åsgatan 10 E
4 986 SEK/mo
Östra Åsgatan 10 E
1 room • 23 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Elevator Pets OK
Östra Åsgatan 10 E
5 115 SEK/mo
Östra Åsgatan 10 E
1 room • 23 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Elevator Pets OK
Ruddammsgatan 13
5 164 SEK/mo
Ruddammsgatan 13
1 room • 32 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Balcony Elevator Pets OK
Eskilsgatan 9
5 669 SEK/mo
Eskilsgatan 9
1 room • 30 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Pets OK
Östra Åsgatan 10 D
5 712 SEK/mo
Östra Åsgatan 10 D
1 room • 33 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Elevator Pets OK
Västergatan 7B
6 303 SEK/mo
Västergatan 7B
1 room • 44 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Balcony Pets OK
Eskilsgatan 7B
6 679 SEK/mo
Eskilsgatan 7B
1 room • 41 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Pets OK
Eskilsgatan 7A
6 679 SEK/mo
Eskilsgatan 7A
1 room • 41 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Pets OK
Carlavägen 20A
7 019 SEK/mo
Carlavägen 20A
2 room • 49 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Pets OK
St Johannesgatan 30
7 050 SEK/mo
St Johannesgatan 30
2 room • 52 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Pets OK
Eskilsgatan 9
7 485 SEK/mo
Eskilsgatan 9
2 room • 44 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Pets OK
Västergatan 7A
7 861 SEK/mo
Västergatan 7A
2 room • 56 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Balcony Pets OK
Ungergatan 3A
8 155 SEK/mo
Ungergatan 3A
2 room • 65 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Pets OK
Ungergatan 3B
8 207 SEK/mo
Ungergatan 3B
2 room • 61 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Pets OK
Uttermarksgatan 1A
8 334 SEK/mo
Uttermarksgatan 1A
2 room • 61 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Balcony Elevator Pets OK
Eskilsgatan 9
8 627 SEK/mo
Eskilsgatan 9
2 room • 57 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Balcony Pets OK
Uttermarksgatan 1A
9 716 SEK/mo
Uttermarksgatan 1A
2 room • 66 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Balcony Pets OK
Carlavägen 20 A
10 256 SEK/mo
Carlavägen 20 A
3 room • 77 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Balcony Pets OK
Carlavägen 18
10 419 SEK/mo
Carlavägen 18
3 room • 77 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Balcony Pets OK
Slottsbacken 5
10 671 SEK/mo
Slottsbacken 5
3 room • 73 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Balcony Elevator Pets OK
Noachsgatan 4
19 298 SEK/mo
Noachsgatan 4
6 room • 156 m²
Skogsudden Fastigheter AB
Balcony Pets OK

Can't find what you're looking for? Search among all 17 586 available rentals.

Search rentals →

Rents, turnover and history for Skogsudden Fastigheter AB

Privat
Annonser totalt
52
sedan februari 2026
Lediga just nu
28
publicerade annonser
Kommuner
1
med annonser
Snitt-tid till uthyrning
39 dagar
från publicering

Snitthyror per rumstyp

1 rok 5 695 kr/mån
181 kr/m² · 13 annonser
2 rok 8 126 kr/mån
143 kr/m² · 17 annonser
3 rok 10 149 kr/mån
137 kr/m² · 8 annonser
4+ rok 19 298 kr/mån
124 kr/m² · 1 annons

Stadsdelar och orter med flest annonser

Vanligaste gator

Eskilsgatan · Eskilstuna 12 annonser
Östra Åsgatan · Eskilstuna 6 annonser
Uttermarksgatan · Eskilstuna 6 annonser
Västergatan · Eskilstuna 5 annonser
Ungergatan · Eskilstuna 4 annonser
Carlavägen · Eskilstuna 4 annonser
Slottsbacken · Eskilstuna 4 annonser
Slottsgatan · Eskilstuna 2 annonser

Publicerade annonser per månad

Totalt 52 annonser sedan februari 2026.

maj 2026 22 nya · hittills
mars 2026 8 nya
februari 2026 22 nya

Källa: aggregerad annonsdata från sokbostad.se sedan mars 2025. Snitthyror baseras på publicerade annonser, inte slutförda kontrakt.