Available apartments from Fastighets AB Trianon

207 available rentals • Sorted by lowest rent

Mogensgatan 8
9 791 SEK/mo
Mogensgatan 8
2 room • 78 m²
Fastighets AB Trianon
Karta: Mogensgatan 8
9 791 SEK/mo
Mogensgatan 8
2 room • 78 m²
Fastighets AB Trianon
Mogensgatan 8
9 791 SEK/mo
Mogensgatan 8
2 room • 78 m²
Fastighets AB Trianon
Sockerbitstorget 5
9 859 SEK/mo
Sockerbitstorget 5
2 room • 68 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Karta: Munkhättegatan 190
9 862 SEK/mo
Munkhättegatan 190
2 room • 64 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Munkhättegatan 190
9 862 SEK/mo
Munkhättegatan 190
2 room • 64 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Professorsgatan 12C
9 967 SEK/mo
Professorsgatan 12C
2 room • 64 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony
Karta: Lindängsplan 12
10 033 SEK/mo
Lindängsplan 12
2 room • 46 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Lindängsplan 12
10 033 SEK/mo
Lindängsplan 12
2 room • 46 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Köpmansgatan 18
10 041 SEK/mo
Köpmansgatan 18
2 room • 59 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Köpmansgatan 18
10 041 SEK/mo
Köpmansgatan 18
2 room • 59 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Munkhättegatan 210
10 051 SEK/mo
Munkhättegatan 210
2 room • 62 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony
Sofiagatan 17A
10 063 SEK/mo
Sofiagatan 17A
2 room • 61 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Sofiagatan 8
10 075 SEK/mo
Sofiagatan 8
2 room • 55 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Karta: Bryggargatan 29
10 090 SEK/mo
Bryggargatan 29
3 room • 82 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony
Karta: Bryggargatan 29
10 090 SEK/mo
Bryggargatan 29
3 room • 82 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony
Mogensgatan 8
10 099 SEK/mo
Mogensgatan 8
2 room • 57 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Mogensgatan 8
10 099 SEK/mo
Mogensgatan 8
2 room • 57 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Munkhättegatan 190
10 105 SEK/mo
Munkhättegatan 190
2 room • 68 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Munkhättegatan 190
10 105 SEK/mo
Munkhättegatan 190
2 room • 68 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Jespersgatan 24A
10 173 SEK/mo
Jespersgatan 24A
2 room • 73 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony Elevator
Karta: Kollegiegatan 2D
10 257 SEK/mo
Kollegiegatan 2D
3 room • 68 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony
Karta: Gånglåtsvägen 61
10 275 SEK/mo
Gånglåtsvägen 61
3 room • 82 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony
Björkgatan 18
10 277 SEK/mo
Björkgatan 18
3 room • 78 m²
Fastighets AB Trianon
Balcony
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Can't find what you're looking for? Search among all 17 076 available rentals.

Search rentals →

Rents, turnover and history for Fastighets AB Trianon

Privat regional Hemsida ↗
Annonser totalt
207
sedan februari 2026
Lediga just nu
207
publicerade annonser
Kommuner
4
med annonser
Snitt-tid till uthyrning
52 dagar
från publicering

Snitthyror per rumstyp

1 rok 7 287 kr/mån
207 kr/m² · 4 annonser
2 rok 8 970 kr/mån
163 kr/m² · 9 annonser
3 rok 10 722 kr/mån
132 kr/m² · 2 annonser

Vanligaste gator

Sofiagatan · Malmö 22 annonser
Järnvägsgatan · Malmö 15 annonser
Munkhättegatan · Malmö 14 annonser
Lertegelvägen · Malmö 14 annonser
Hantverkargatan · Landskrona 14 annonser
Hanna Lindéns gata · Malmö 11 annonser
Gånglåtsvägen · Malmö 10 annonser
Mogensgatan · Malmö 10 annonser

Publicerade annonser per månad

Totalt 207 annonser sedan februari 2026.

maj 2026 22 nya · hittills
april 2026 31 nya
mars 2026 117 nya
februari 2026 37 nya

Källa: aggregerad annonsdata från sokbostad.se sedan mars 2025. Snitthyror baseras på publicerade annonser, inte slutförda kontrakt.